Skip to content

Wall

Skuteczna ochrona tabletu – uchwyt na ścianę

Szerokie zastosowanie tabletów w różnych branżach instytucyjno-usługowych wiąże się z koniecznością skutecznego ich zabezpieczenia. Jeśli przestrzeń, na której funkcjonuje dana firma lub organizacja jest ograniczona, a istnieje potrzeba montażu takiego urządzenia, to wówczas najlepszym wyborem do ochrony tabletu będzie uchwyt na ścianę. Modele dostępne w naszej ofercie mają wandaloodporną obudowę, która zapewnia bezpieczeństwo elektronicznego sprzętu. Poza tym, case na tablet posiada możliwość zamykania na kluczyk, dzięki czemu znajdujące się w nim urządzenie nie jest narażone na ryzyko potencjalnej kradzieży. Co więcej, obudowa do tabletu uniemożliwia korzystanie z przycisków funkcyjnych. Jest to istotna zaleta, która pozwala bezpiecznie udostępnić go do użytku publicznego. Zatem mocny uchwyt na tablet to gwarancja zachowania spokoju o stan własnego sprzętu elektronicznego.

Praktyczne zalety uchwytu na tablet do statywu

Do niewątpliwych atutów naszego mocnego uchwytu na tablet zalicza się to, że jest wyposażony w powłokę antyfingerprint, która zapobiega powstawaniu odcisków palców i zabrudzeń na powierzchni urządzenia. Do kolejnej zalety obudowy należy możliwość korzystania z niej zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Sprawia to, że użytkownik może swobodnie obracać uchwyt na tablet do statywu, dopasowując jego orientację do indywidualnych preferencji użytkowania. Ponadto obudowa posiada otwór na kamerę, co zapewnia pełną swobodę oraz komfort korzystania. Z naszego asortymentu można wybrać mocny uchwyt na tablet, który będzie idealnie dopasowany do określonego modelu urządzenia ze wszystkich wiodących marek takich, jak Apple iPad, Lenovo, Microsoft Surface itp.

Gwarancja jakości naszego mocnego uchwytu na tablet

Z przedstawionych zalet jasno wynika, że uchwyt na tablet do statywu to must have dla każdej instytucji czy firmy, która chciałaby zabezpieczyć swój cenny sprzęt elektroniczny przed ewentualnym uszkodzeniem. Solidna jakość, możliwość dopasowania do każdego typu urządzenia i praktyczność to niewątpliwie jego największe atuty. Zatem jeśli potrzebna jest skuteczna ochrona tabletu, to uchwyt na ścianę idealnie wpasuje się w tą potrzebę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3