Skip to content
Stand

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Stojaki do tabletów – montaż do podłogi i regulacja wysokości

Klasyczne statywy do tabletów sprawdzą się w każdej dużej przestrzeni, w której panuje duży ruch, a użytkownicy potrzebują szybkiego dostępu do informacji. Oferujemy nowoczesne stojaki do tabletów wyposażone w solidną podstawę u dołu zapewniającą stabilne przyleganie do podłoża. Stojaki przeznaczone są do montażu na podłodze, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem ze względu na miejsce przeznaczenia.

Standy do tabletu znajdują zastosowanie w galeriach handlowych, halach targowych, urzędach oraz bankach. Dzięki możliwości regulacji wysokości bez problemu mogą z nich korzystać również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Stojak do tabletów stanowi uniwersalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego i bez wątpienia wzbogaci funkcjonalność nowoczesnego obiektu publicznego. Zapewniamy szeroki wybór modeli, również z możliwością wyboru indywidualnego koloru.

Funkcjonalne akcesoria do obiektów publicznych – stojaki na tablety

Dostarczamy najwyższej jakości standy cechujące się wysoką odpornością na ewentualne zniszczenia. Solidna obudowa zabezpiecza statyw przed uszkodzeniem i zamykana jest na klucz, podobnie jak sam stojak. W ofercie dostępne są również stoiska z tabletami posiadające drukarkę termiczną oraz specjalny panel frontowy z oświetleniem LED na reklamę lub logo. Poszczególne modele można zintegrować ze skanerem kodów kreskowych.

Każdy stojak pod tablet kompatybilny jest z produktami najpopularniejszych marek. Dzięki temu bez trudu można dopasować odpowiedni do swojego urządzenia model. Oferujemy stojaki na tablety z możliwością rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększą ich funkcjonalność. Dzięki temu statyw stanie się całkowicie spersonalizowanym gadżetem dostosowanym do indywidualnych potrzeb.