Skip to content

Stand

Stojaki do tabletów – montaż do podłogi i regulacja wysokości

Klasyczne statywy do tabletów sprawdzą się w każdej dużej przestrzeni. Stojaki do tabletów przystosowane są do miejsc, w których panuje duży ruch, a użytkownicy potrzebują szybkiego dostępu do informacji. Urządzenia znajdujące się w nich będą widoczne dla wszystkich, a montaż na konkretnej wysokości ułatwi wygodne korzystanie. Oferujemy nowoczesne stojaki do tabletów wyposażone w solidną podstawę u dołu zapewniającą stabilne przyleganie do podłoża. Produkty te przeznaczone są do montażu na podłodze, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem ze względu na miejsce przeznaczenia. Standy do tabletu nie zajmują dużo przestrzeni, dzięki czemu cieszą się popularnością. To rozwiązanie idealne dla m.in. dla obiektów publicznych – kin, muzeów, centrów rozrywki itd. Stojak podłogowy na tablet sprawdzi się także w obiektach handlowych. To idealne rozwiązanie promocyjne, które wygląda nietypowo i zachęca do zapoznania się z zawartymi tam informacjami. Co więcej, stojak do tabletów dzięki swojemu unikalnemu designowi doskonale komponuje się z tym nowoczesnym urządzeniem. To sprawia, że stanowi integralną część stylowych biur czy sal konferencyjnych.

Standy do tabletów – niezastąpione w każdej branży

Tego typu produkty okazują się niezastąpione także w wielu innych miejscach. Standy do tabletu znajdują zastosowanie w galeriach handlowych, halach targowych, urzędach oraz bankach. Dzięki możliwości regulacji wysokości bez problemu mogą z nich korzystać również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Stojak do tabletów stanowi uniwersalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego. Bez wątpienia wzbogaci funkcjonalność nowoczesnego obiektu publicznego. Zapewniamy szeroki wybór modeli stoisk z tabletami. Istnieje również możliwość wyboru ich indywidualnego koloru. Dzięki temu stojaki na tablety mogą wpasowywać się aranżację miejsca, nie odbiegając od stylu całości. Umożliwi to stworzenie spójnego wnętrza. Standy do tabletu to coraz popularniejsze rozwiązanie, z którego zadowoleni są zarówno użytkownicy, jak i inwestorzy. To idealna forma przekazywania najważniejszych informacji, ale i część integracji z użytkownikami, którzy, zachęceni nowoczesnymi rozwiązaniami, mogą ponownie odwiedzić dane miejsce.

Funkcjonalne akcesoria do obiektów publicznych – stojaki na tablety

Dostarczamy najwyższej jakości standy cechujące się wysoką odpornością na ewentualne zniszczenia. Solidna obudowa, w jaką został wyposażony stojak pod tablet, zabezpiecza statyw przed uszkodzeniem. Ponadto jest zamykana na klucz, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. W ofercie dostępne są również stoiska z tabletami posiadające drukarkę termiczną oraz specjalny panel frontowy z oświetleniem LED na reklamę lub logo. To innowacyjny sposób marketingu. W zależności od modelu stojak do tabletów można zintegrować ze skanerem kodów kreskowych. Zatem to już nie tylko zwykła wysokojakościowa obudowa, ale wielofunkcyjne urządzenie. Taka inwestycja to opłacalne przedsięwzięcie, które może przyczynić się do zwiększenia przychodów, jeśli nada się jej rolę samoobsługowej kasy fiskalnej. Stojak pod tablet to nowoczesne urządzenie dopasowane do wymagań dzisiejszego świata. Jest praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla wielu biznesów czy m.in. petentów w urzędach. Postawiony na wejściu, od razu wskaże im właściwą drogę do załatwienia sprawy. Ponadto stojak pod tablet to obecnie element wyposażenia niemal każdej restauracji. Ułatwia proces zbierania oraz realizacji zamówień. Co istotne, w większych obiektach stojak podłogowy na tablet świetnie sprawdzi się pełniąc funkcję interaktywnej mapy.

Stojaki na tablety do wszystkich marek

Stojaki do tabletów kompatybilne są z produktami najpopularniejszych marek, takich jak Apple iPad, Lenovo, Microsoft Surface itp. Dzięki temu bez trudu można dopasować odpowiedni do swojego urządzenia model. Oferujemy stojaki na tablety z możliwością rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które znacznie zwiększą ich funkcjonalność. Dzięki temu statyw stanie się całkowicie spersonalizowanym gadżetem dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Stojak pod tablet jest czymś, czego potrzebuje niemalże każda firma korzystająca z tego typu urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów w naszym sklepie. Co istotne, stojak podłogowy na tablet jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dlatego to idealny produkt dla wielu instytucji publicznych. Stojak do tabletów sprawdzi się zwłaszcza w galeriach sztuki. Stanowi przystępne źródło informacji na temat ekspozycji. Stojaki na tablety mogą okazać się niezbędne na różnego rodzaju targach i akcjach promocyjnych produktów. Każdy może podejść do nich i w spokoju zapoznać się ze szczegółami oferty. Oprócz tego stojak do tabletów posiada również szereg cennych funkcji, takich jak zabezpieczenie przed kradzieżą, system maskowania kabli czy możliwość ustawienia kąta nachylenia w szerokim zakresie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7